صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

سرپرست شرکت پالايش گاز پارسيان:

در انجام رسالت مسئوليت‌هاي اجتماعي، از همه توان خود استفاده می‌کنیم

در انجام رسالت مسئوليت هاي اجتماعي در شهرستان‌هاي همجوار پالايشگاه پارسيان از همه توان خود استفاده خواهيم کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علمدار بابايي، سرپرست شرکت پالايش گاز پارسيان در ديدار با شباني نژاد فرماندار شهرستان لامرد گفت: در حوزه مسوولیت های اجتماعی آماده همکاری برای تکمیل پروژه های عمرانی در دو بخش شهری و روستایی بر اساس نظام نامه مسئوليت هاي اجتماعي وزارت نفت در دو شهرستان لامرد و مهر هستیم؛ البته پس از دريافت پيشنهادت از فرمانداري هاي محترم و تصويب در شوراي عالي مسئوليت هاي اجتماعي شرکت ملي گاز ايران و ساير مراجع در وزارت نفت، اين مهم محقق خواهد شد.

وی در ادامه، گفت: وجود صنایع بزرگ در شهرستان لامرد و همجواری با پالایشگاه پارسیان ما را به انجام رسالت مسئولیت های اجتماعی در قبال مردم  شهرستان‌های همجوار تشویق کرده است که با رعایت اولویت های پیش بینی شده، آماده همکاری هستیم.

بابایی با اشاره به اهمیت آموزش و مهارت آموزی در حوزه مسئولیت‌های مختلف گفت: با توجه به وجود مرکز فنی و حرفه ای در شهرستان لامرد، بر این عقیده هستیم که شرکت های طرف قرار داد با شرکت پالایش گاز پارسیان از آموزش‌های لازم در این مرکز استفاده کنند تا ضمن دریافت گواهینامه های استاندارد، میزان اثر بخشی فعالیت‌ها در زمینه مسئولیت های تخصصی افزایش یابد.

سرپرست پالایشگاه گاز پارسیان درخصوص ایجاد اشتغال و رونق فضای کسب و کار در شهرستان هاي مهر و لامرد گفت: ما برای توسعه فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال در منطقه برنامه های خوبی را پیش‌بینی کرده ایم که امیدواریم بتوانیم با کمک یکدیگر این مسایل را به پیش ببریم.

در ادامه این دیدار، حسین شبانی نژاد فرماندار با اشاره به ظرفیت اقتصادی و صنعتی شهرستان لامرد گفت: وجود پارک علمی و فن آوری و مرکز فنی و حرفه ای قوی در این شهرستان لامرد می تواند با قرار گرفتن در کنار متخصصان حوزه گازی شرایط بسیار خوبی را برای تبادل همکاری های علمی و صنعتی به وجود آورد.

فرماندار لامرد با اشاره به رشد صنعتی در شهرستان لامرد گفت: وجود کارخانه بزرگ الومینیوم با تولید سالانه 70هزار تن شمش و صنایع پایین دستی آن در منطقه ویژه انرژی بر لامرد، فرصت بزرگی است که  در کنار نیروهای توانمندی که از شهرستان لامرد در مرکز استان و کشور وجود دارد، این شهرستان را به یکی از امیدهای نظام اسلامی در حوزه صنعتی تبدیل کرده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/08 - ١٣:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 70

خروج
تصاویر منتخب