صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام:

با اتکا به دانش و توان سازندگان داخلی، صنعت نفت و گاز ایران را ارتقا ببخشیم

بازدید از غرفه‌های مختلف و مذاکره با غرفه‌داران مختلف نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بیانگر آن بود که نیازمندی های صنعت نفت و گاز به خوبی از سوی تولیدکنندگان شناسایی و پاسخ داده شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، روح الله نوریان، مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در حاشیه بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: ما در صنعت نفت و گاز می‌توانیم با اتکا به دانش و توان سازندگان و شرکت‌ها و پیمانکاران داخلی، صنعت نفت و گاز ایران را ارتقا ببخشیم.

وی ادامه داد: شرکت پالایش گاز ایلام در راستای حمایت از تولید کالای داخلی در سال گذشته، ۷۰ درصد از نیازمندی‌های خود را از تامین کنندگان داخلی تامین کرده  که ۲۰ درصد آن‌ها از شرکت های دانش‌بنیان تهیه شده است.

نوریان توضیح داد: به طور نمونه، نیازهای ما در بخش مولوکولارسیو که توسط شرکت‌های اروپایی‌ تامین می‌شد، طی سال گذشته توسط یک شرکت دانش‌بنیان مرتفع شد و از عهده‌ تست‌های کیفی برآمد و در حال حاضر، در واحدهای نم‌زدایی ما مورد استفاده قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام افزود: در پالایشگاه ایلام با تعمیرات پیشگیرانه و بازرسی‌های دوره‌‌ای و تعمیرات اساسی توانستیم در فصل سرد سال به صورت پایدار، کل مجموعه پالایش و انتقال در خدمت مردم و صنایع باشیم.

نوریان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که در 10 ماهه نخست سال ۹۹، نسبت به مدت مشابه در سال ۹۸،  در تحویل گازطبیعی به خط، ۵ درصد رشد داشتیم، گفت: در میعانات گاز ۴ درصد، در میزان گوگرد تولیدی ۱۰ درصد و در فروش گوگرد ۴۰ درصد رشد فروش داشتیم، ضمن آن که در همین بازه زمانی، رشد ۱۶۰ درصدی LPG را داشتیم که به پارس جوبی و پتروشیمی ایلام تحویل شده است.

وی با اشاره به بحث مسئولیت اجتماعی در شرکت پالایش گاز ایلام، گفت: اقدامات مختلف اقتصادی، اجتماعی، زیست محیطی و توانمندسازی بانوان را در سطح استان داشتیم، ضمن آن که حمایت از تیم بانوان فوتبال این شرکت در دستور کار بود تا با استعدادیابی، دختران نوجوان با فوتبال مشهور شوند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/08 - ٠٨:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 43

خروج
تصاویر منتخب