صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند:

حمایت از تولید داخل همیشه سرلوحه کار شرکت پالایش گاز بیدبلند قرار دارد

علی رغم همه مشکلاتی که با شیوع ویروس کرونا در دنیا وجود دارد، نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امسال نیز همانند سال های قبل با شعار «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» برگزار شد که نشان از پایداری این صنعت با افزایش توانمندی شرکت های داخلی دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی محمد پوررضا مدیر عامل شرکت پالایش گاز بیدبلند در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار کرد: شرکت پالایش گاز بیدبلند همانند سال های گذشته امسال هم توانسته برنامه‌های و اهدافی که از پیش تعیین کرده بود را با موفقیت پشت سر بگذارد و با اجرای برنامه های تعمیرات اساسی در تابستان، آمادگی لازم برای فرآورش حداکثری گاز در زمستان را به دست بیاورد.

وی با بیان اینکه وضعیت پالاشگاه گاز بیدبلند هم از نظر ایمنی و هم از نظر تولید در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد و  پروژه‌های خوبی با وجود علی‌رغم تحریم‌ها تعریف و اجرایی شده، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر ساعت کار بدون حادثه داشتیم.

پوررضا در ادامه سخنان خود، در خصوص فعالیت های صورت گرفته در حوزه مسئولیت اجتماعی بیان کرد: در این حوزه اقدامات بسیار خوبی انجام شده که منجر به کسب تندیس نقره در پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت شد که یکی از دستاوردهای مهم برای پالایشگاه محسوب می شود .

وی تصریح کرد: در مورد حمایت از تولید داخل و خودکفایی نیز این مهم همیشه سرلوحه شرکت پالایش گاز بیدبلند بوده و توانسته از تمام ظرفیت‌هایی موجود در داخل کشور استفاده کند.

پوررضا در پایان، گفت: شرکت پالایش گاز بیدبلند براساس برنامه از پیش تعیین شده، تاکنون توانسته تولید پایدار گاز را برای گرم نگه داشتن خانه های هموطنان عزیز در اقصی نقاط کشور با افتخار تداوم بخشد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/08 - ٠٨:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 41

خروج
تصاویر منتخب