صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم:

اکنون مردم منطقه ثمره مسئولیت اجتماعی پالایشگاه فجرجم را به خوبی لمس می کنند

مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم با اشاره به کسب موفقیت این شرکت در همایش مسئولیت های اجتماعی و دریافت تندیس طلایی خاطرنشان کرد: اقدامات زیادی طی سال‌های گذشته تاکنون در حوزه مسئولیت اجتماعی توسط شرکت پالایش گاز فجرجم انجام شده و مردم منطقه، ثمره تلاش های پالایشگاه را بیش از پیش احساس می کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عبدالصمد نجفی با بیان این مطلب، افزود: اقدامات شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی ملموس است و انگیزه بالایی در تعهد شرکت به اهداف مسئولیت های اجتماعی وجود دارد و ما در این راستا، موفق شدیم به همه تعهدات خود، جامه عمل بپوشانیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه شاهد حمایت های مقام عالی وزارت نفت از اقدامات شرکت ها در تعامل گسترده تر با محیط پیرامون هستیم و بدون شک درخت مسئولیت اجتماعی با حمایت وزیر نفت ثمره گسترده تری خواهد داشت.

نجفی تصريح كرد: شرکت پالایش گاز فجرجم نیز در این مسیر همه تلاش خود را به‌کار بسته و اصول بنیادین مسئولیت اجتماعی را بعنوان یک ارزش‌ اخلاقی در  سازمان خود تقویت کرده است.

مديرعامل شركت پالايش گاز فجرجم ارائه گزارش پایداری شرکت را يك تعهد دانست واظهار داشت: ما سند مسئولیت اجتماعی صنعت نفت را الگویی برای تعامل با محیط پیرامون می دانیم و ارتباط خود را با حوزه های علوم اجتماعی طبق تاکید وزیر محترم نفت گسترده تر خواهیم کرد.

وي ضمن قدردانی از تمامی ارکانی که مسیر موفقیت شرکت در پنجمین همایش مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت و دریافت تتدیس از میان ۹۷ شرکت را رقم زده اند؛ گفت: از روابط عمومی می خواهم ارتباط خود را درچارچوب تعریف شده با محیط پیرامون گسترده تر کند تا انشالله مردم منطقه اثرات فعالیت های صورت گرفته را بیشتر لمس کنند.

نجفي در بخش ديگري از اظهارات خود؛ اهداف مسئولیت های اجتماعی در هر سازمانی را عجين شده در ذات شرح وظایف روابط عمومی دانست و خاطرنشان كرد: خوشبختانه این واحد در شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت نیز از توانایی در شناسایی انتظارات حوزه پیرامون و بکارگیری ظرفیت های شرکت جهت رضایت حداکثری درون و برون سازمان برخوردار است.

وي يادآور شد: شرکت پالایش گاز فجرجم بخش قابل توجهی از تمرکز خود را در حوزه مسئولیت های اجتماعی بر مسائل زیست محیطی و اقدامات زیربنایی گذاشته و انعکاس شایسته این فعالیت ها توسط روابط عمومی یک ضرورت است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/01 - ١٣:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 27

خروج
تصاویر منتخب